CHCĘ WYNAJĄĆ

Opis produktu

Organizujesz piknik rodzinny, event, dni miasta lub jarmark? SnowTubing to idealne urządzenie właśnie na takie okazje! Ślizg Tubingowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród firm oraz organizacji państwowych. Rampa Tubingowa, dzięki swojemu odpowiedniemu nachyleniu, gwarantuje niesamowitą radość użytkownika. Urządzenie jest w pełni oświetlone lampkami LED RGB oraz pokryte tematycznymi plandekami ozdobnymi, co zapewnia, że goście imprezy zapamiętają ją na długo!

Jesteśmy dumnym producentem SnowTubingu, dlatego zapewniamy najwyższą jakość urządzenia, w najlepszym jego stanie.

 

 

 

Specyfikacja techniczna

Waga: 2500kg

Wymiary przyczepy:
Długość – 7,3m
Wysokość – 3,2m
Szerokość – 2,5m

Wymiary po rozłożeniu:
Długość – 10m
Wysokość – 5,5m
Szerokość – 3,5m

Pobór prądu: 1000W

Czas montażu/demontażu: 1 godzina

Cena wynajmu zawiera

  • Kompleksowy kontakt z klientem 7 dni w tygodniu,
  • Profesjonalna obsługa w trakcie trwania wydarzenia,
  • Gwarancje jakości oraz bezpieczeństwa użytkownika,

Bezpieczeństwo

SnowTubing posiada barierki na bokach rampy oraz wypuklenia antypoślizgowe na stronie wejścia rampy, co zapewnia użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa, podczas korzystania z urządzenia. Wraz z trwaniem wydarzenia, zapewniamy profesjonalną obsługę, która kompleksowo zadba o to, aby użytkownikom zagwarantować bezpieczne korzystanie z atrakcji. Urządzenie posiada Certyfikat Bezpieczeństwa oraz DTR.

KONTAKT

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat urządzenia SnowTubing – skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub wyślij wiadomość bezpośrednio na maila danmel@danmel.com.pl.

Kontakt telefoniczny: +48 605 317 532