CHCĘ KUPIĆ

Opis produktu

Mobilny SnowTubing – jak sama nazwa wskazuje pozwala na wiele możliwości związanych ze spieniężeniem inwestycji. Urządzenie zbudowane jest na przyczepie, co pozwala transportować je gdziekolwiek chcemy! Rampa Tubingowa usytuowana jest na ocynkowanej, stalowej konstrukcji, co sprawia, że SnowTubing nadaje się do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

Widełki cenowe

Widełki cenowe za wynajem urządzenia na 1 dzień: 5000-7000zł netto

Specyfikacja techniczna

Waga: 2500kg

Wymiary przyczepy:
Długość – 7,3m
Wysokość – 3,2m
Szerokość – 2,5m

Wymiary po rozłożeniu:
Długość – 10m
Wysokość – 5,5m
Szerokość – 3,5m

Materiały użyte do produkcji: ocynkowana stal, wodoodporna sklejka, tworzywa sztuczne, plandeka.
Wodoodporne oświetlenie LED RGB.
Wodoodporna sklejka, jako podstawa ślizgu oraz wejścia.

Pobór prądu: 1000W
Czas montażu/demontażu: 1 godzina (2 osoby)

Cena zawiera

  • 3-osiową przyczepę,
  • Ocynkowaną, stalową konstrukcje SnowTubing,
  • Wodoodporne oświetlenie LED RGB,
  • Ślizg Tubingowy,
  • Boczne barierki bezpieczeństwa,
  • 4szt. Tubingów (pontonów ślizgowych),
  • Komplet Plandek ozdobnych,
  • Możliwość stworzenia własnych projektów plandek
  • Komplet plandek transportowych

Bezpieczeństwo

Finalna wersja zmontowanego urządzenia posiada barierki na bokach rampy oraz wypuklenia antypoślizgowe na stronie wejścia rampy, co zapewnia użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa, podczas korzystania z urządzenia. SnowTubing posiada Certyfikat Bezpieczeństwa oraz DTR.

Mobilność i przechowywanie

Przyczepa posiada 3-osie, co zapewnia stabilność, zwiększenie komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa urządzenia. Wysokość przyczepy (3,2m) pozwala na wiele możliwości transportu w miastach, w których znajdują się mosty lub wiadukty. Urządzenie śmiało przechowywane może być na zewnątrz – dzięki wykorzystaniu najbardziej solidnych materiałów na rynku, pełnemu ocynkowaniu stali, wodoodpornego oświetlenia oraz sklejkę wodoodporną, na której zamontowany jest ślizg oraz wejście SnowTubingu.

Zastosowanie

SnowTubing idealnie nadaje się na Dni Miast, festyny, pikniki rodzinne, firmowe oraz jarmarki świąteczne. Firmy oraz organizacje coraz częściej decydują się na urozmaicenie swoich ważnych przedsięwzięć o takie urządzenia jak SnowTubing.

KONTAKT

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat urządzenia SnowTubing – skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub wyślij wiadomość bezpośrednio na maila danmel@danmel.com.pl.

Kontakt telefoniczny: +48 605 317 532